Capstone Academy Nedir?

Capstone Academy uzun yıllar yurt dışında eğitmenlik yapmış tecrübeli bir eğitimci kadrosu tarafından kurulmuş bir hazırlık ve destek merkezidir.
External Assesment dediğimiz yurt dışı akreditasyon sınavları olan IB, SAT, AP, A-Level, GSCE, TOEFL ve IELTS için hazırlık ve destek verir.
Öğretmenlerimiz hali hazırda yurtdışındaki seçkin okullarda öğrencileri akreditasyon sınavlarına hazırlayan donanımlı, tecrübeli ve online eğitim hakkında deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır.
Bu destek isterseniz yabancı uzman öğretmenler tarafından yüz yüze yada platformumuz üzerinden online olarak sağlanır. Dersler istisnasız olarak İngilizce verilir.

Yol Haritası

ee

Derslere başlamadan önce yol haritasının belirlenmesi ve planlanması başarı için çok önemlidir. 
İlk derste uzmanlarımız ve öğretmenlerimiz tarafından gerekli değerlendirmeler yapılarak kişiye özel çalışma ve hazırlık planı oluşturulur.
Bu plan ve takvim dahilinde destek çalışmalarına başlanır.

Dersler

Dersler gerek yüz yüze gerekse özel olarak tasarlanmış online platformumuz üzerinden gerçekleşir.
Öğretmenlerimizin kullandığı materyallere, notlarına, animasyonlara ve online sınavlara platform üzerinden erişilebilir.
Online olarak yapılan dersler kaydedilerek gene platform üzerinde öğrencinin daha sonra kullanması için saklanır.
Platforma velilerinde erişim hakkı bulunmaktadır. Dolayısı ile online dersleri herhangi bir cihaz ile izleyebilir, destek materyallerini indirebilir size sağladığımız destek sistemini kontrol edebilirsiniz.

Geri Bildirim

recordings

Seçmiş olduğunuz destek paketine göre haftalık ya da aylık olarak öğrencinin gelişimi velilerimize bir rapor şeklinde ulaştırılır.
Bu rapor toplam ders saatini, tamamlanan konuları, çözülen toplam soru sayısını, sınav sonuçlarını ve kalan destek programının detaylarını içerir.

Online Erişim

Deneyimli yabancı öğretmenlerden online ders, tablet ve cep telefonlarından materyallere kolay erişim ve kullanım.

İletişim


Yurt Dışı Eğitim

Türkiye'nin önde gelen okullarında çalışmış ve çalışmakta olan tecrübeli bir ekip ile her konuda yurt dışı eğitim ve kabul desteği.

İletişim


Tecrübeli Kadro

Yurt dışındaki uluslararası okullarda hali hazırda çalışan tecrübeli kadro. Sınavlarda examiner olarak görev yapan eğitmenler.

İletişim


Tamamen İngilizce

Tüm derslerimiz istisnasız ingilizce olarak verilmekte ve daha sonra sizler tarafından kullanılması için kayıt edilmektedir.

İletişim